עמוד ראשי  |  התחבר או אם אינך עדיין רשום, הרשם בחינם.
  בלוגר  
אודות
קבלת עדכונים
רוצים לקבל הודעה במייל בכל פעם שהבלוג שלי מתעדכן ?

עדכוני RSS
חיפוש
נושאים
ארכיון
מאי 2018  (2)

הובלת עסקים בשפל ובגאות –חברה מובילה להעברת עס

22/05/2018 10:05
adam cohen
חברות עסקים הובלות

לשרוד - להתקיים - להרוויח


בעל עסק נבון יודע שעסקים עושים עם חברות אמינות וטובות אבל גם יודעאיך להתמקח במחיר להפחית עלויות עסקיות ולהשיג את אותו השירות במחירים הכי משתלמים.תוסיפו לזה מנהל עם מנטאליות ישראלית שיודע תמיד לאלתר למצוא אפיקים חדשים ולחפשקומבינות ותראו איך עסקים שורדים את המציאות היומיומית בארץ.


הובלת עסקים בשפל ובגאות


העולם גלגל פעם אתה למטה ופעם למעלה, העסק שלך יכול להיות ב7 השניםהרעות אך גם לגזור אקזיט של מיליונים בין לילה, הכל תלוי בכישרון במזל ובחושיםהעסקיים שלך.


מצד אחד כשהחברה שלך במצוקה ואתה צריך לעבור למקום יותר קטן, לחסוךבכח אדם, לצמצם פעילות, לסגור את המשרד המפואר ולהעתיק את הפעילות העסקית מחדשבאזור עם ארנונה ושכירות יותר נמוכים אתה כמובן תחפש את השירות הכי זול שאפשר פשוטכי ידך אינה משגת משהו יקר יותר, גם חברת ההובלה שבה תבחר תהיה הזולה ביותר.


אם שיחק לך המזל ואתה צריך להרחיב את העסק ולצמוח תידרש לך חברה עםמיתוג מחדש השקעה בפרסום ושיווק רכישת ציוד נוסף העסקת עובדים נוספים וכמובן השכרתבניין משרדים גדול יותר בין השאר תצטרך גם שירותי הובלות לכל הציוד והריהוט מהמקוםהישן אל החדש וגם הובלה נוספת של הציוד והמכונות החדשות שתרכוש אל הבניין בכתובתהחדשה.


בין כך ובין כך עלות ההובלה תמיד תהיה עם אותם התנאים והמחירים לכלשירות למוביל לא משנה אם אתה ברווח או בהפסד ולכל חברת הובלה יש תעריף להעברהבמשאיות לא משנה מה שווי התכולה ומה הצורך לחברות ההובלה משנה רק כמות מרחק וזמןעבודה ולכן גם פה תצטרך לגלות יצירתיות למענך ולמען העסק שלך.


התנאים כשהפרוטה מצויה בכיסך


כאשר אתה יכול להרשות לעצמך לבחור בשירות בלי לחסוך כל שקל אתה באמתיכול לבחור את החברה הטובה ביותר להובלת עסקים אבל אין זה אומר שאוטומטית אתה בוחר ביקרה ביותר.


1. הכי כדאי זה להציב דרישות זהות לכל המובילים ואז לבחור את זאתשהציעה את המחיר הכי אטרקטיבי ולא לתת לכל חברה להציע חבילה אחרת וכך יהיה קשה לךלערוך השוואת מחירים אמתית.


2.אל תוותר על הובלה שכוללת את כל השירותים בעסקה אחת עם תשלום אחד(מחולק לתשלומים או שוטף 30) במקום להתחיל להתעסק עם כל מיני פנקסי צ'קים לכל מיניחברות בנפרד, גם פחות כאב ראש, גם כתובת אחת לכל התלונות, גם הגדלת כח המיקוח שלך,גם חסכון בזמן ואנרגיה אחרי התרוצצויות שונות.


3.בקש את כל כח האדם של החברה מרוכז לפרויקט שלך כך כל המשאיותהנהגים והסבלים יעבדו אצלך בו זמנית ויתקתקו את כל הובלת החברה בלי שתרגיש. זהאולי אחד מהדגשים החשובים בהעברת עסקים ובוודאיתודה לנו על כך שתסיים את כל המעבר בצורה חלקה ומהירה.


החיסכון מתי שאתה לחוץ במזומן


1.נסה להעביר את כל הציוד האישי והקרטונים הקלים בעזרת צוות העובדיםכאשר הם נרתמים לעבודה מתוך לויאליות לחברה בה הם עובדים וההבנה שהעסקים במיתוןובשביל לשרוד חייבים לתת כתף.


2.חפש אם החברה שלך יכולה להציע שירות עסקי לחברת ההובלות ולהתקזזבמחיר, לדוגמא אם אתה סוכן ביטוח תוכל לשווק ביטוח להובלות, אם אתה מנהל חשבונותתוכל להציע שירות וכן הלאה.


3.תוכל לרכוש מחברות ההובלה את כל חומרי האריזה הדרושים להובלת העסקולעטוף בעצמך, לעיתים עלות האריזה מגיעה לסך 50% מעלות ההובלה הכללית.


4.על אף שזה מאוד מפתה אנו לא ממליצים להעביר הכל בעצמך או להשכירמשאית ולהשכיר סבלים ולנסות להצליח בהובלה לבד גם אם אתה בעל עסק קטן או חברהבסגירה זה ממש לא מומלץ, אל תשכח אתה לא מנוסה וזה לא התחום שלך, תן לנו את הקרדיטלייעץ לך שהרווח קטן מהחיסכון ותוכל להתחרט על כך, במילים אחרות: "סוף מעשה במחשבהתחילה"...

כתיבת תגובה:
שמכם:

אימייל:

קישור:

תגובה:


הקלד את המספר המופיע בתמונה: